FGİ çalışanları ve aileleri ile 10. Geleneksel pikniğimizde hep beraber vakit geçirdik

FGİ Kapı ve Yükleme Teknolojileri firması, çalışanlarımız ve aileleri için her yıl düzenlediğimiz geleneksel aile pikniğinin organizasyonun onuncusunu düzenledik.

FGİ Kapı ve Yükleme Teknolojileri firması, çalışanlarımız ve aileleri için her yıl düzenlediğimiz geleneksel aile pikniğinin organizasyonun onuncusunu düzenledik.


Temel değerlerimizden en önemlisi aile olmaktır. Yarınlardan emin olan bir toplum olmamız ve toplumsal olarak gelişip kalkınmamız açısından aile olmak hayatımızda yadsınamaz bir yere sahiptir. Hem milli kültürümüzün hem de inancımızın temelinde bulunan önem verdiğimiz değerlerden birisidir. Şirket içerisinde çalışanların motivasyonlarını en üst düzeyde tutmak, kurum içi iletişimi sağlayarak takım olma ve aidiyet duygusunu arttırmak amacıyla yıllardır çeşitli etkinlikler düzenlenmektedir. Önemli ve başarılı çalışmalara imza atabilmenin temeli kurum içinde enerji dolu bir ekip ile çalışabilmektir. Bu yıl BİNEF At Çiftliği’nde FGİ çalışanları ve aileleriyle katıldıkları piknikte, tüm gün eğlenceli aktiviteler ile doğa içerisinde keyifli dakikalar geçirirken, çocukların şen kahkahalarının yanı sıra büyüklerinde eğlendiği pikniğimizde şirketimiz ve aileleri adına unutulmaz bir gün yaşandı. Kısa ama enerji dolu bir günde çeşitli aktivitelere yer verildi. Katılımcılar tarafından takım oyunları veya bireysel oyunlar oynandı. Çivi çakma, halat çekme, çuval yarışı, kaşıkla yumurta taşıma oyunları ile bir günlüğüne geçmişe gidilirken çocuklarımız için teknolojiden uzak, sağlıklı aktivitelerin gerçekleştiği bir gün yaşandı. Kazanmanın aslında takım ruhu içerisinde birlikte ve doğru hareket edildiğinde gerçekleşeceğini yeniden gördüğümüz bu günde Anne ve babaların,  çocuklarına hiç bilmedikleri hatta belki öğretmeye zaman bile bulamadıkları, çocukken kendilerinin zevkle oynadıkları oyunları anlatırken ve oynarken mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. FGİ çalışanları olarak yeni başarılara imza atmanın enerjisini depolarken ailelerimizin de kalbini kazandığımız bu güzel günde, tabii ki sadece oyunlar oynanmadı. FGİ çalışanları ve aileleri ile onuncu geleneksel pikniğimizde oyunlar dışında ata binmek gibi farklı aktivitelere yer verildi. Şirket olarak takım ruhu içerisinde, her şeyden uzak aile olmanın ve bir arada mutlu olmanın önemini geleneksel pikniğimiz de bir kez daha hep birlikte hatırladık. Biz bir aileyiz aileler birlikte eğlenir ve geleceğe birlikte sağlam adımlar ile yürürler. 

Sosyal Medya

Bizleri yakından takip edebilirsiniz.