FGİ Yükleme Körüklerinin Avantajları Nedir?

Bir depo ve kamyon arasında meydana gelen açıklıklar nedeniyle ürünler, olumsuz şartlardan etkilenebilmektedir. Bu olumsuz etkiyi engellemek için yükleme körüğü kullanılmaktadır.

Yükleme operasyonları sırasında yaşanan enerji kayıplarını azaltması, iş ve alan emniyeti sağlayarak iş kazalarını minimuma indirmesi, üretiminde çevre dostu malzemelerin kullanılması, yükleme boşaltma operasyonlarında kolaylık sağlaması ve iç -dış ortam hava dengesini sağlaması gibi avantajlara sahiptir.

Hijyenin çok önemli olduğu gıda ve eczacılık sektörlerinde uzun yıllardan beri kullanılan yükleme körükleri işletmelere operasyon ve maliyet avantajı da sağlamaktadır.

FGİ-Novoferm yükleme körükleri tüm diğer yükleme sistem ekipmanları ile entegre çalışabilmektedirler.

Yükleme Körüklerimizin Fiyat Tarifeleri

Yükleme körüklerinde fiyat tarifeleri model ve ebat bağlamında farklılık göstermektedir. İşletmenize özel çözüm önerilerimiz ve fiyat tekliflerimiz için satış temsilcilerimize ya da genel merkezimize ulaşabilirsiniz.

Yükleme körüğü seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Öncelikle dikkat edilmesi gereken durum yükleme körüğünün kalitesidir. Kalite problemi olan bir ürün yükleme, boşaltma gibi işlemlerinizin yarım kalmasına, zaman kaybına uğramanıza sebep olabilir. Tesisinize uygun yükleme körüğü, ölçülerine ve ihtiyacınıza uygun körük özelliklerini tercih ederek lojistik ve yükleme işlemlerinizin daha ekonomik ve güvenilir bir şekilde gerçekleşmesini sağlamış olursunuz. Farklı fiziki yapıya sahip araç ve depolar için projenize uygun ölçülerde, yükleme körüğü tercih etmeniz gerekmektedir. Bunun için ise mekan, araç özelliklerini ve yükleme ve boşaltmayı gerçekleştireceğiniz ürünün özelliklerini iyi derece biliyor olmanız gerekmektedir. 

Sosyal Medya

Bizleri yakından takip edebilirsiniz.