Körüklü kapılarımız sahip olduğu eşsiz özellikleriyle pek çok firmalar tarafından güvenle tercih ediliyor. Şık ve modern bir dizayna sahip olan körüklü kapı tercih edildiği alanlar oldukça fazladır. Bu estetikli kapı sistemlerimiz bugün birçok fabrikalarda, tekstil atölyelerinde, alışveriş ve eğlence merkezlerinin depo alanlarında ve daha birçok farklı sahalar üzerinden tercih ediliyor. Ergonomik tasarıma sahip olan körüklü kapılarımız bu sebeple kullanımı, kurulumu oldukça kolaydır.
Uzman kadromuz üzerinden işletmenize dilediğiniz boyut ve ebattan körüklü kapılarımızdan kurabilir ve körüklü kapımızı güvenle uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Uzun dönemlerden buyana hizmet sunan firmamızdan ihtiyaç duymanız durumunda toptan bir şekilde de körüklü kapı siparişi oluşturabilirsiniz.

Körüklü Kapılarımızın Farkları Nelerdir?

Körüklü kapılarımızı sıradan kapı sistemlerinden ayıran birçok farklılıkları bulunuyor. Kaliteli dizaynı sayesinde körüklü kapı farkları işletmeler tarafından da tavsiye ediliyor. Körüklü kapılarımız diğer kapı modellerine oranla daha sağlam ve yüksek performansa sahiptir. Bu bağlamda diğer kapı sistemleri genellikle 1-2 yıllık ömre sahipken, körüklü kapı modellerimiz ortalama olarak 5 yıllık bir ömre sahiptir. Bu bağlamda da firmaların avantajlı olmasını sağlıyor. 

Körüklü kapılarımızı diğer kapı sistemlerinden ayıran en temel farklılıklarından biri de bu kapı modellerimizin daha modern bir görünüme sahip olmasıdır. Klasik kapı modelleri eski tip görüntüye sahipken, körüklü kapılarımız yüksek teknolojisiyle dikkatleri üzerinden topluyor. Körüklü kapılarımızın en temel farklılıklarından biri de diğer kapı sistemlerine oranla daha kullanışlı ve sade bir yapıya sahip olmasıdır. Bu bağlamda işletmelere büyük kolaylıklar sağlıyor.

Körüklü Kapılarımızın Başlıca Özellikleri

Körük kapılarımızın başlıca özelliklerinden biri ergonomik ve geniş modellere sahip olmasıdır. Bu kapsamda körüklü kapı özellikleri oldukça geniştir. Körüklü kapılarımız kullanımı kolay olduğundan kamyonların kolay bir şekilde yükleme ve boşaltma yapmasını sağlıyor. Bu kapılarımız karmaşık bir yapıya sahip olmadığından işletme personellerinin daha kolay bir şekilde hareket etmesine destek oluyor. Körüklü kapılarımızın en temel özelliklerinden biri de amatör kapı sistemlerine göre daha geniş bir saha üzerinden kullanılmasıdır. 
Amatör kapı sistemleri sadece küçük ölçekli fabrikalarda tercih edilirken, körüklü kapı modellerimiz her ölçekten işletmeler tarafından tercih ediliyor. Körüklü dizayna sahip olan bu şık kapılarımızın başlıca özelliklerinden biri de monte ve de-monte işlemlerinin pratik bir şekilde yapılmasıdır. Bu kapsamda da işletmelerin zaman kaybı yaşaması söz konusu değildir.

Körüklü Kapılarımızda Garanti Durumu

Tüm körüklü kapı garantisi firmamız tarafından sunuluyor. İşletmemiz garanti kapsamında en iyi körüklü kapıları üreterek ülkemiz genelinden uygun fiyat listesinden satışa sunuyor. Bu kapsamda birçok fabrikalar tarafından körüklü kapı siparişi alıyoruz. Körüklü kapı modellerimiz modern üretim sahalarımız üzerinden ve alanında uzman olan kadromuz tarafından üretiliyor. Bu bağlamda bu kapılarımızı müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kusursuz bir şekilde üretiyoruz. Türkiye’nin en iyi körüklü kapı firması olarak amatör körüklü kapı firmalarından farklıyız. Geniş körüklü kapı kataloglarımızla tüm işletmelerin beklentilerine sorunsuz bir şekilde çözümler üretiyoruz. Körüklü kapılarımızın tümü Türkiye kalite standartlarından üretiliyor. Bu bağlamda da pek çok firmalardan farklı olarak daha geniş müşteri tabanına ev sahipliği yapıyoruz.

7/24 Körüklü Kapı Siparişi

İşletmeniz için 7/24 körüklü kapı siparişi için kurumsal web sayfamıza giriş sağlayabilirsiniz. Web sayfamız üzerinden beğendiğiniz körüklü kapımızı hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Ürün ödemenizi dilerseniz nakit veya dilerseniz tüm banka kredi kartlarınız üzerinden ek komisyon ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Kurumsal sitemiz üzerinden körüklü kapı bilgi hakkında merak ettiğiniz diğer konular hakkında kapsamlı bir şekilde bilgiler alabilirsiniz.

İnternet dünyasının en gözde ve kaliteli körüklü kapı firmamızdan dilediğiniz renk tonundan ve ölçülerden körüklü kapı sistemi satın alabilirsiniz. Firmamızı yakın çevrenizde yer alan işletmelere güvenle tavsiye edebilirsiniz.

FGİ kalitesinde yükleme körükleri

Sosyal Medya

Bizleri yakından takip edebilirsiniz.