%100 geri dönüştürülebilir malzemeler

Doğa ile uyumlu, daha akılcı ve daha iyi üretim yöntemleri oluşturmaya odaklı sürekli yenilikçi bir yaklaşım sergilemekteyiz. Geri dönüştürülebilir malzemeler kullanma hedefimizi titizlikle takip ediyoruz. Bu nedenle materyalleri ve kaynakları özenle seçiyor ve şirket içi yöntemlerimizle kendimizi geliştiriyoruz.


En yeni teknoloji ile %70 e varan enerji tasarrufu

Modern teknikler kullanarak tedarik ve montajını yaptığımız tüm ürünlerimiz, %70 e varan oranda enerji tasarrufu sağlar. Kapı ve yükleme teknolojileri çözümlerimiz, çalışma esnasında daha az enerjiye ihtiyaç duymakta dolayısıyla çevreye daha az CO2 salınımı yapmaktadırlar. Üretim tesisimizde ve ofislerimizde ise gereksiz enerji sarfiyatını önlemek adına çeşitli uygulamaları hayata geçiriyor, bu anlamda yerel kurum ve kuruluşlar ile işbirliği yapıyoruz.


En iyi korozyon koruması

Tedarik ve montajı yapılan tüm ürünlerimiz sürekli olarak mekanik ve elektronik testlerden geçmekte; kurşun (Pb), kadmiyum (Cd), cıva (Hg) gibi insan ve çevre sağlığına zarar verici maddeler içermemektedir. Kullandığımız boyalar Decopaint Direktifi (VOC) uyumludur. Novoferm Green Solutions ürünleri özellikle düşük yaşam döngüsü maliyetleri ile karakterize edilir.

Sosyal Medya

Bizleri yakından takip edebilirsiniz.