Endüstriyel kapılar olarak da bilinen seksiyonel kapı modellerimiz birçok farklı sahalarda ve işletmelerde güvenle kullanılabilir. Tekstil firmalarının depolarında, alışveriş merkezlerinin depolarında, eğlence merkezlerinin depolarında, orta ölçekli süper marketlerin depolarında, ecza depolarında, özel sektör firmalarının ve kamu kurumlarına ait depolarda seksiyonel kapı kullanım alanları listesinde yer alıyor. 
Türkiye kalite standartlarından ürettiğimiz seksiyonel kapılarımız bu bağlamda en çok tercih edilen kapı sistemlerimizdir. Yüksek kalite ve dayanıklılığa sahip olan seksiyonel kapı modelleri bu bağlamda işletmelerimizin sorunsuz bir şekilde bu kapı sistemlerimizden faydalanmasını sağlıyor.

Seksiyonel Kapılarımız Neden Tercih Ediliyor?

Seksiyonel kapılarımızın işletmeler tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmesinin birçok nedenleri bulunuyor. Bu kapı modellerimiz tarafımızdan garantili olarak ve en kaliteli malzemelerden üretiliyor. Bu kapsamda seksiyonel kapı neden tercih ediliyor sorusuna yanıt olarak seksiyonel kapılarımız en yüksek performansa sahip olduğunu belirtebiliriz. Seksiyonel veya diğer bir ifadeyle fabrika kapı modellerimiz geniş türlere ayrılıyor. 

Manüel yani doğrudan el ile kullanılan modelleri olduğu gibi otomatik yani tamamen otomatik bir şekilde açılıp kapanabilen modelleri de olduğundan özel sektör firmaları ve kamu kurumları tarafından tercih ediliyor. Seksiyonel kapılarımız sıradan kapı modellerinden farklıdır. Daha şık ve modern bir görüntü sunuyor ve bu kapsamda da işletmelerin modern bir görünüm elde etmesini sağlıyor.

Seksiyonel Kapılarımızın Özellikleri

Türkiye’nin en gözde seksiyonel kapı üretim firması olarak bu kapı modellerimizin eşsiz özelliklere sahip olduğunu belirtebiliriz. Seksiyonel kapılarımız ergonomik dizayna sahiptir. Bu bakımdan da taşınması, kurulumu, sökümü oldukça kolaydır. Endüstri kapılarımız en kolay uygulanabilen yüksek teknolojiye sahip olan kapı modelleridir. Garanti süreci kapsamında yer aldığı dönemler boyunca uzman kadromuz tarafından ücretsiz kurulumu, bakımı ve sökümü gerçekleştiriliyor. 

Bu kapsamda müşterilerimizin zaman ve mali kayıp yaşaması söz konusu değildir. Seksiyonel kapılarımız tamamen çelik malzemeden üretildiğinden uzun yıllar sonrasında dahi paslanması ve deforme olması söz konusu değildir. Bu balamda seksiyonel kapı özellikleri müşterilerimiz tarafından beğeni kazanıyor.

Seksiyonel Kapılarımızı Diğer Kapı Sistemlerinden Farkı Nedir?

Beklentilere hitap eden seksiyonel kapı diğer kapılardan farkı oldukça fazladır. Bu modern kapı sistemlerimiz sıradan fabrika kapılarından farklı olarak daha modern ve estetiklidir. Bu bağlamda Avrupa ülkelerinde de yoğun olarak tercih edilen seksiyonel kapılarımız ülkemizde de işletmelerin bir numaralı tercihi konumundadır. Seksiyonel kapılarımız diğer fabrika kapılarına oranla daha kaliteli çelikten üretildiğinden daha uzun ömürlüdür. 
Pek çok sıradan fabrika kapısı birkaç yıl kadar ömre sahip olabiliyor. Ancak seksiyonel kapılarımız minimum 5 yıllık bir ömre sahiptir. Bu bağlamda bu kapı modellerimiz diğer kapı sistemlerine oranla daha yüksek performansa sahiptir.

Otomatik Seksiyonel Kapı Mı Manüel Seksiyonel Kapı Mı Kullanılmalıdır?

İşletmemizden dilediğiniz özelliklere sahip olan otomatik ve manuel seksiyonel kapı modelleri tercih edebilirsiniz. Otomatik seksiyonel kapılarımız, yüksek teknolojiye sahip olan, kaliteli, güvenilir, uzaktan kumandalı sistem üzerinden kontrol edilen kapı modellerimizdir. Bu kapsamda bu kapı türlerimiz manuel seksiyonel kapı modellerimize oranla daha çok tercih ediliyor. Manuel kapı modellerimiz ise, isminden de anlaşılacağı üzere doğrudan personel eli üzerinden açılıp kapanabilen endüstri kapı çeşitlerimizdir. 
Bu kapı türlerimiz otomatik modellere oranla daha sade bir işleyişe sahiptir. Doğrudan personel müdahalesi üzerinden işlev gördüğünden yakın temasta bulunulmasını gerektiriyor. Manuel seksiyonel kapı modellerimiz özellikle küçük ve orta düzeyli fabrikalar tarafından tercih ediliyor. Özellikle tekstil fabrikalarında manuel seksiyonel kapı modellerimize rastlayabilirsiniz.

Seksiyonel Kapı Nasıl Satın Alınır?

Kurumsal seksiyonel kapı online satın alma firmamız üzerinden seksiyonel kapı satın alabilirsiniz. Kurumsal sitemizi ziyaret ederek online müşteri hizmetlerimizden, kurumsal telefon hatlarımızdan veya 7/24 aktif kalan whatsapp destek hattımızdan seksiyonel kapı siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz. Ayrıca seksiyonel kapı sistemlerimiz hakkında merak ettiğiniz diğer ayrıntılar hakkında da uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medya

Bizleri yakından takip edebilirsiniz.