FGİ Seksiyonel Kapılar İçin İstenilen Renkte Sipariş Verilebilir mi?

İşletmelerin kapı seçiminde en çok tercih edilen modeli olan seksiyonel kapılar geniş modellere ve renk tonlarına ayrılabiliyor. Uluslararası standartlara göre üretimi yapılan seksiyonel kapılarımız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda farklı renk tonlarından da üretilebiliyor. Kolay kullanımlı olması haricinde pratik bir şekilde açılıp kapanabilen seksiyonel kapılarımız bu kapsamda işletmelere büyük kolaylıklar sağlıyor.

Seksiyonel Kapılar Nedir?

Seksiyonel kapılar, fabrikaların depo ve antrepo gibi alanlarında kullanılan şık, estetikli ve kaliteli kapı modellerimizdir. FGİ-Novoferm seksiyonel kapılarımız Türkiye ile birlikte dünyanın pek çok ülkesinde de kalitesi, konforu, kullanım kolaylığı ve avantajlı fiyatları sebebiyle tercih edilmektedir.

Söz konusu profesyonel işletme kapılarımız depo ve antrepo sahalarında personellerin daha pratik bir şekilde işlev görmesini, yük doldurma ve boşaltma işlemlerinin hızlı ve risk durumu söz konusu olmadan gerçekleştirilmesini sağlar.

Seksiyonel Kapılarda Garanti Önemli mi?

Seksiyonel kapı modellerinde garanti etkeni son derece önemlidir. Seksiyonel kapıların uzun dönemli olarak güvenle kullanılması, garanti süresi boyunca olası arızalanmaların firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde giderilmesi önem arz ediyor. Düzenli bakım ve servis yapılan kapılarımız, uzun yıllar boyu yüksek performans ile çalışmaya devam edecektir. FGİ-Novoferm; tüm kapı ve yükleme teknolojisi ürünleri gibi seksiyonel kapıları da modern teknoloji ile üretmekte, farklı sektörler için farklı çözümler geliştirmektedir.

En kaliteli seksiyonel kapılar üretmemiz sayesinde sektörde lider konumundayız. http://www.fgi.com.tr/urun-kategorisi/seksiyonel-kapilar/

Sosyal Medya

Bizleri yakından takip edebilirsiniz.