FGİ Yükleme Körükleri Ne işe yarar?

Yükleme körüğü, yükleme ve boşaltma yapılan alanı dış etkenlerden korumaya yardımcı, ısı kayıplarını önlemek için körüklerin oluşturduğu sisteme denilmektedir. Bir depo ve kamyon arasında meydana gelen açıklıklar nedeniyle ürünler, olumsuz şartlardan etkilenebilmektedir. Bu olumsuz etkiyi engellemek için yükleme körüğü kullanılmaktadır. Yükleme körüğü, üç parça şeklinde teslim edilir. Bu durumun en büyük avantajı masraf ve zamandan tasarruf sağlanıyor olmasıdır. Körük sistemleri yükleme, boşaltma ve depolama sırasında araç ile mekan arasında hava geçişini engelleyerek oluşabilecek olumsuzluklar için en iyi çözümdür. Körük sistemleri, ısı dengesizliklerinden etkilenebilecek sektörlerde çok fazla kullanılmaktadır. Tekstil, ilaç ve gıda sektöründe temizlik, ısı derecesi ve rutubet oranının hassas olduğu iç ortamlarının korunmasında tercih edilir. Bu sektörlerde dönüşü olmayan hasarların önüne geçmektedir.

Uzman kadromuz, işletmenize özel boyut ve ebattaki yükleme körüklerini kısa sürede kurabilir, yükleme körüklerimizi güvenle, uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Yükleme Körüklerimizin Farkları Nelerdir?

Yükleme körüklerimizi sıradan yükleme körüklerinden ayıran birçok özelliği vardır. İşlevselliği ön planda tutan dizaynı sayesinde farklı işletmeler tarafından da tercih edilmektedir. Yükleme körükleri sağlam ve yüksek performansa sahiptir. Tüm diğer kapı ve yükleme teknolojisi ürünleri ile entegre çalışabilir.

Yükleme Körüklerimizin Özellikleri

Körük sistemleri yükleme, boşaltma ve depolama sırasında araç ile mekan arasında hava geçişini engelleyerek oluşabilecek olumsuzluklar için en iyi çözümdür.  Yükleme yapılan araç ile bina arasında mükemmel bütünlük sağlayarak enerji kaybını ve taşınan malların dış etkenlerden zarar görmesini önler.

İşletmenize ve ihtiyacınıza yükleme körüklerimiz ergonomik tasarıma ve geniş model alternatiflerine sahiptir.

Yükleme Körüklerinde Garanti Durumu

Uluslararası standartlara uygun olarak, kaliteli ve çevre dostu hammadde kullanılarak üretimi yapılan FGİ-Novoferm yükleme körükleri garanti kapsamındadır. FGİ satış sonrası hizmetler servisi tarafından düzenli yapılan bakım sayesinde uzun yıllar boyunca yüksek performans ve garanti kapsamında performans sunar.

Sosyal Medya

Bizleri yakından takip edebilirsiniz.