Yükleme rampaları fabrika, depo, lojistik alanlar için en uygun ürünlerden birisidir. Yükleme rampası fabrika, depo, lojistik gibi alanlar ile araç arasında köprü görevi görmektedir. İş güvenliğini arttırmanın yanı sıra zamandan da tasarruf edilmesine olanak sağlar. 10 tona kadar taşıma kapasitesi bulunan FGİ  Kapı ve Yükleme Sistemleri ürünü olan yükleme rampaları Green Solutions kapsamında minimum CO2 salınımı yapar ve bu sayede doğayı korur. Fabrika, depo, lojistik vb hızlı giriş çıkışın bulunduğu alanlarda birçok farklı açıdan size kazanım sağlayacak yükleme rampaları, FGİ Kapı ve Yükleme Teknolojileri güvencesiyle sizlere uzun kullanım ömrü vadetmektedir. 

1.HIZLI VE PRATİK ÇALIŞMA OLANAĞI

Yükleme rampaları araç ile fabrika, depo vb. yükleme yapılacak alan arasında farklı boyutlarda kapılar için farklı rampalar talep etmenizin önüne geçmektedir. Raylı sistem içerisinden mekanik yükleme rampalar pratik bir şekilde kaldırılarak dilediğiniz zeminlerde yükleme boşaltma yapmanıza olanak sağlar. Bu da fabrika, depo, lojistik vb. alanlardaki yükleme, boşaltma işlerini daha hızlı sürede gerçekleştirmenizi sağlar.

2.GÜVENLİ ÇALIŞMA OLANAĞI

  Mekanik yükleme rampaları sağladığı maksimum performans ile insan gücü ihtiyacını en az düzeye indirmektedir. Araç ile yükleme yapılacak fabrika, depo vb. alanlar arasında hızlı ve pratik yükleme olanağı ve en az düzeyde insan gücü ihtiyacı olası bir iş kazasının gerçekleşmesi ihtimalini minimum düzeye indirmesini sağlamaktadır. Özel alüminyum daldırmadan meydana birleşme dil bölümü olası kaymaların önüne geçerek ve yükleme boşaltma işleminin sorunsuz gerçekleşmesini sağlamaktadır. Tüm bunların yanı sıra FGİ Kapı ve Yükleme Sistemleri ürünlerinden olan mekanik yükleme rampaları Green Solutions kapsamında minimum CO2 salınımı yapar ve böylelikle doğaya zarar vermez, çevre güvenliği sağlar. 

3.SAĞLAMLIK VE DAYANIKLILIK

Mekanik yükleme rampalarımı iç mekan ve dış mekan kullanımlarına uygun olacak farklı model ve farklı malzemeler ile tüm beklentilerinizi karşılayacak şekilde FGİ Kapı ve Yükleme Sistemleri tarafından üretilmektedir. Kullanılacak alanın şartlarına uygun şekilde seçilen malzemeler ile üretilen mekanik yükleme körükleri bu sayede daha uzun süre kullanım olanağı sağlamaktadır. Mekanik yükleme rampalarımız özellikle paslanma vb. risklere karşı paslanmaz özelliğe sahip sıcak daldırma galvanizde üretilmektedir. Kullanılan tüm parçalar dünya standartlarında ve uzun ömürlüdür. Fabrika, depo ve lojistik alanlarda uzun yıllar sorunsuz kullanımı garanti etmektedir.

Sosyal Medya

Bizleri yakından takip edebilirsiniz.