Endüstriyel Kapılar Nedir? Nerelerde Kullanılır? 

Endüstriyel kapılar birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Diğer ismi ile Seksiyonel Kapı olarak da karşımıza çıkan Endüstriyel Kapılar; garaj, depo, konut, otopark alanları, otomobil galerileri, sergi ve fuar alanları, üretim depoları, oto yıkama tesisleri, atölye giriş ve çıkış denetimi sağlamak istenen diğer tüm alanlarda tercih edilmektedir. Farklı birçok alanda kullanılan FGİ Endüstriyel Kapılar, en çok tercih edilenler listesinde yerini almıştır.
Kullanımının pek çok avantajı bulunmaktadır. Öncelikle tercih edilme sebeplerinden biri giriş çıkışların denetim altında tutulmasını sağlayan FGİ Endüstriyel Kapılar, en çok ihtiyaç duyulan güvenlik alanı başta olmak üzere her alanda avantaj sağlamaktadırlar. Diğer bir avantaj ise; FGİ Endüstriyel Kapılar, iç mekanda alan daraltacak bir yapıya sahip değillerdir. Kullanım alanını kısıtlamaz ve çalışmalarınız sırasında mekanın tam performans kullanılmasını sağlarlar. 

Endüstriyel Kapıların Renk Seçenekleri

Renkler, insanlar üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Herhangi bir renk size güven verebilir ama farklı bir renk sizi o firmadan uzaklaşmanıza sebep olabilir. Son yıllarda yeni ve estetik anlayışlar ile üretim teknolojileri geliştikçe FGİ Endüstriyel Kapılarda dekoratif özelliklerine daha fazla önem vermeye başladı. Farklı birçok modeli bulunan ve uygun tasarımlar ortaya koyan FGİ, renkler konusunda da sizin önceliklerinizi ve isteklerinizi göz önünde bulunduran ürünler sunmaktadır. Renk seçimi, böyle bir durumda firmanızın kurumsal dış görünümünde önemli bir faktördür, daha fazla tasarım özgürlüğü ile renkli kapılar bunun en iyi kanıtıdır. FGİ Endüstriyel Kapılar,  renk konusunda güneşe maruz kalmaları durumunda ısınmaya bağlı bükülmeleri önlemek amacıyla koyu renklerden kaçınılmalıdır. FGİ Endüstriyel Kapılar, fotoğraflardaki renk ve kaplamalar baskı tekniğinden dolayı gerçek görünümlerinden farklılık gösterebilir. Bütün thermo seksiyonel kapılar için Novoferm’de 8 standart renk ve yaklaşık olarak 200 adet RAL renklerinden seçebilir ve renk seçiminde FGİ satış ofisine danışabilirsiniz. 

NovoLux Kapılarda Renk Talepleri

Novolux panelleri, standart olarak E6/EV1 eloksal veya RAL 9002 renklerinde boyanmış paneller olarak uygulanabilir. Bununla birlikte, paneller hemen hemen her RAL rengine boyanabilir. Eloksal personel kapı profilleri de kapının renginde boyanabilmektedir. İç kısımlardaki alüminyum cam çıtaları ise hiçbir zaman boyanmamaktadır. FGİ;  çözümlerinizin daha kolay, güvenilir ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için çalışmaktadır. 

Sosyal Medya

Bizleri yakından takip edebilirsiniz.