FGİ Fabrika Kapılarının Açılma ve Kapanma Hızları Ne Kadardır?

FGİ seksiyonel kapılar olarak da bilinen fabrika kapılarımızın açılma kapanma hızı kapı modellerine göre farklılık gösterebiliyor. Fabrika kapılarımız otomatik ve manuel  versiyonları bulunuyor. Otomatik fabrika kapılarımız daha çok fabrikaların depo sahalarında tercih ediliyor. Bu kapılar isminden de anlaşılacağı gibi otomatik bir şekilde açılıp kapandığından daha pratik bir şekilde işlev görüyor. Bu bağlamda işletmelere zaman açısından da avantaj sağlıyoruz. 

Otomatik fabrika kapılarımız manüel fabrika kapılarına oranla daha avantajlıdır. Ürünlerimizin sevkiyatı sırasında araç dorsesinin depo içerisinde daha kolay bir şekilde giriş sağlaması açısından ideal kapılardır. Otomatik fabrika kapısı manüel fabrika kapısına oranla daha hızlı bir şekilde açılıp kapanabiliyor.

Fabrika Kapısı Nedir?

Fabrika kapısı, fabrikaların ürün sevkiyatı alanlarında tercih edilen kaliteli ve yüksek performanslı kapı sistemleridir. En iyi kapı sistemlerinden olması sebebiyle Türkiye genelinde tercih ediliyor. Garantili olarak ürettiğimiz ve uygun fiyatlı satışa sunduğumuz fabrika kapısı modellerimiz bu kapsamda 81 ilimizde birçok işletme tarafından tercih ediliyor. 
Şık ve ergonomik tasarıma sahip olan fabrika kapısı modelleri bu bağlamda işletmelerin daha modern ve göze hitap edici olmasını sağlıyor. Profesyonel dizaynıyla beğeni toplayan fabrika kapılarımız farklı türlere ayrılıyor.

Fabrika Kapısı Ne İşe Yarar?

Birçok işlevleri bulunan fabrika kapısı ne işe yarar sorusuna cevaben bu kapı sistemlerimiz fabrikalarda ürün sevkiyatlarının daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini, aracın depo alanına daha kolay bir biçimde giriş yapması ve ürünlerin tüm dış etkenlere karşı korunmasını sağlar. Bu bağlamda endüstri kapılarımız gerçek anlamda işletmelerin korunmasında da görev alıyor. 
Depo sahasında yer alan ürünlerin her türlü olumsuz durumlardan maksimum düzeyde güvende kalmasını sağlar. Standartlara uygun kalitede ürettiğimiz fabrika kapılarımız yüksek dayanıklılığa sahiptir. Bu kaliteli fabrika kapısı özenle kullanıldığı ve bakımları düzenli bir şekilde gerçekleştirildiği takdirde uzun yıllar boyunca kalitesini koruyabiliyor.

Fabrika Kapısı Özellikleri Nelerdir?

Fabrika kapısı modellerimiz birçok özelliklere sahiptir. Kolay kullanımlı işletme içi operasyonlar için önemlidir. Özellikle otomatik fabrika kapısı, ilgili personelin zahmet çekmeden uzaktan kumandalı sistem üzerinden fabrika kapısını açma kapama işlevini pratik bir şekilde gerçekleştirmesine olanak sağlar. Fabrika kapılarımız uzun ömürlü ve garanti kapsamındadır. Sıradan fabrika kapılarından farklı özelliklere ve dizayna sahip olan en kaliteli malzemeden üretilmiş seksiyonel kapılardır.

Fabrika Kapısı Avantajları Nelerdir?

Fabrikanız için en avantajlı kapı sistemi aradığınızda fabrika kapısı modellerimizi güvenle tercih edebilirsiniz. Bu kapı modellerimizin en büyük avantajlarından biri sağlam bir yapıya sahip olmasıdır. Bu kapsamda fabrika kapısı tüm dış etkenlere ve olası şiddetli darbelere karşı maksimum düzeyde dayanıklılık gösterir.
Bugün birçok işletmelerin özellikle depo kısımlarında fabrika kapılarımıza rastlanabiliyor. Bu modern kapı sistemlerimiz aynı zamanda düşük maliyetli ve cazip fiyat avantajına sahiptir.

Fabrika Kapısı Fiyatlarımız

Fabrika kapısı fiyatlarımız seçilen kapı modeline ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Tüm fabrika kapısı modellerimizin özellikleri ve fiyatları hakkında web sitemizden bizlere ulaşabilir ya da dilerseniz satış temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Sosyal Medya

Bizleri yakından takip edebilirsiniz.