FGİ Fabrika Kapılarının Kullanım Ömrü Ortalama Kaç Yıldır?

Bugün pek çok fabrikada güvenle kullanılan FGİ fabrika kapıları sahip olduğu özellikleri bakımından sıradan fabrika kapılarından oldukça farklıdır. Kaliteli malzemelerden standartlara uygun olarak üretilen fabrika kapılarımız, FGİ’ nin düzenli bakım ve servis hizmetleri sayesinde uzun yıllar sorunsuz çalışmaya devam etmektedir.

Pratik bir kullanıma sahip olan fabrika kapı sistemleri bu bağlamda işletmeler ve personeller açısından avantaj sağlıyor. Modern ve yüksek teknolojik yapısı sayesinde fabrikaların daha görkemli ve modern bir görüntü elde etmesini sağlıyor.

Fabrika Kapılarımızın Teknik Nitelikleri

Araç giriş çıkış trafiğinin yoğunlukta olduğu sahalarda da kullanılan fabrika kapısı firmalar tarafından farklı teknik, kullanım ve tasarım özellikleri dolayısıyla tercih edilmektedir. Kaliteli bir fabrika kapısında kapı paneli, panel kalınlığı, panel ağırlığı, dolgu malzemesi, kapı motoru, panel ve zemin arası sızdırmazlık, paneller arası sızdırmazlık önemlidir. Ayrıca panel tipi, panel ve duvar arası sızdırmazlık, ray takımı, rüzgâra karşı performans, kapı biçimi ve deseni, kapı açma/ kapama sayısı, güvenlik sistemleri gibi birçok teknik özelliklerin yer alması gerekiyor.

Fabrika Kapılarımız Neden Satın Alınıyor?

Fabrika kapılarının ülkemiz genelinden yoğun olarak satın alınmasının birçok nedeni bulunmaktadır. Güzel ve güçlü bir estetik dizayna sahip olan fabrika kapısı satın alma konusunda işletmeler bilinçli bir şekilde hareket ediyor. Fabrikalar bu bağlamda fabrika kapısı satın almadan önce kaliteli ve garantili endüstriyel kapı satan firmaları tercih etmekteler.

 
Fabrika kapısının yüksek güvenlikli olması beraberinde işletmelerin ürünlerinin tüm dış etkenlerden garanti kapsamında korunması anlamına geliyor. Fabrika kapısı sayesinde ürünler rüzgârdan, yağmurdan, tozlardan, yakın çevrede ağaç yer alması durumunda özellikle sonbahar aylarında polenlerden korunması açısından tercih ediliyor.

Fabrika Kapılarımız Hangi Sahalarda Kullanılıyor?

Fabrika kapısı kullanım sahaları açısından pratikte bir kısıtlama durumu söz konusu değildir. Dolaysıyla fabrika kapısı kullanıldığı yerler arasında; fabrikalar, depolar, özel mülk alanları, nakliyat ve lojistik firmaları, ecza depoları, antrepo, askeri depolar gibi ürün giriş çıkışlarının kontrol altına alınmasının önemli olduğu alanlar karşımıza çıkmaktadır. Kalite standartlarına uygun olarak üretilen fabrika kapısı uygun fiyatları ve uzun ömürleri sayesinde her aşamada işletmelere maliyet avantajı sağlamaktadır. Ergonomik ve estetik dizaynı ile uygulandığı alanlarla kusursuz bir uyum sağlar. Fabrika kapısı uygulama aşamasında kurulum ve sökümü oldukça kolaydır. Bu işlemler ürün garanti kapsamında yer aldığından FGİ tarafından ek ücret yansıtmadan gerçekleştirilmektedir.

Fabrika Kapısı Fiyatları

Fabrika kapısı fiyat tarifeleri model ve ebat bağlamında farklılık göstermektedir. İşletmenize özel çözüm önerilerimiz ve fiyat tekliflerimiz için satış temsilcilerimize ya da genel merkezimize ulaşabilirsiniz. 

Sosyal Medya

Bizleri yakından takip edebilirsiniz.