FGİ ile Enerji Tasarrufu

Gelecek için en önemli yatırım enerji tasarrufudur. Hem fabrikanız hem de geleceğiniz için önemli bir yere sahip olan enerji tasarrufu, son zamanlarda oldukça dikkat çeken konular arasındadır.

Enerji Tasarrufunda Endüstriyel Kapılar

FGİ olarak; tüm ürünlerimizin hem üretiminde hem de işleyiş aşamasında enerji tasarrufuna büyük önem veriyoruz. Endüstriyel Kapılar; Seksiyonel, Hızlı Kapı Teknolojileri ve Sarmal Kapılar olarak üç farklı kategoride sınıflandırılmaktadır. Bu sınıflandırma üç farklı alanda, üç farklı işlevi sağlarken kalite ve tasarruf alanında da ortak bir noktada bütünleşmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte neredeyse tüm sektörlerde enerji tasarrufu önemli bir hal almıştır. Örneğin; gıda endüstrisinde ısı tasarrufu önemli bir etkendir. Çünkü ne kadar ısı alması ya da ne kadar soğuk bir ortamda bulunması gerektiği ürünlerin ömründe önemli bir etki alanına sahiptir. Sektör olarak başka bir örnek ise Eczacılık ve Kimya Endüstrisidir. Hijyen, emniyet ve işletim güvenliği açısından özellikle dikkat edilmesi gereken bir sektör olarak karşımıza çıkmaktadır.

Enerji Tasarrufunda Yükleme Teknolojileri

Farklı alanlarda enerji kayıplarını engellemek adına FGİ size özel ve uygulanabilir çözümler sunmaktadır. İşlevleri değişiklik göstermesine rağmen fabrikanız için en temel hedefimiz her zaman ve her koşulda enerji tasarrufunu sağlamak ve sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkartarak, memnuniyetinizi kazanmaktır. FGİ Yükleme Teknolojileri Çözümleri ile fabrikanızın olumsuz şartlardan etkilenmesini engellerken, aynı zamanda fazla enerji harcamanın önüne geçerek size enerji tasarrufu alanında öncülük ediyoruz.

Enerji Tasarrufunda Yangın Dayanımlı Kapılar

Son dönemlerde oldukça fazla kullanılan FGİ yangın dayanımlı kapılar güvenlik açısından önemli bir etki alanına sahiptir. Diğer bir önemli işlevi ise; hem yangın esnasında hem de yangın olmadığı durumlarda ısı izolasyonu ile enerji tasarrufunu sağlamasıdır. Yangın dayanımlı kapılar ile kış aylarında binanın içerisine soğuk gelmesini engelliyor, enerji kaybının önüne geçiyoruz. Enerji kaybını engelleyerek, enerji tasarrufu sağlamak her fabrikanın en büyük ve temel ihtiyacıdır. Enerji tasarrufu aynı zamanda ülke ekonomisinde de önemli bir yer teşkil etmektedir. http://www.fgi.com.tr/urun/

Sosyal Medya

Bizleri yakından takip edebilirsiniz.