FGİ Garaj Kapısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Seksiyonel Garaj Kapıları, yatay panellerin menteşeler ile üst üste monte edilmesi ile elde edilir. Kapılar kurma yay sistemi ile oluşturulan karşıt ağırlık sistemi ile dengelenmiş, raylar içinde tavana paralel konuma geçerek açılır. Bu kapılar son derece uygundur, maksimum güvenlik sunar ve alanın mümkün olan en iyi şekilde kullanılmasına izin verir. Seksiyonel garaj kapıların kaliteli malzemeler ve çok çeşitli ek donanımlar, garajın şık bir görünüm kazandırır – evin mimarisine ve kişisel zevkinize uygun.
Garaj kapılarında dikkat edilmesi gereken en önemli unsur kapının günlük kaç defa çalışacağı, garajda kaç araç olacağı veya gündelik giriş çıkış sirkülasyonunun belirlenmesidir. Satın alınacak garaj kapısını belirleyen ana faktör otomatik motorlu kepenkte kullanılan motor sistemi ile seksiyonel kapının motor-yay kombinasyonunun farklı sürelerde ısınmasıdır. Otomatik kepenk motorları günde 4-5 açma kapama için tasarlanmış olurken seksiyonel kapılar günde 200+ açma kapama hizmeti verebilmektedir. Seksiyonel kapılar kurulum maliyetleri görece yüksek fakat uzun vadede mantıklı bir seçimdir.

Tuğla veya beton garajınız olsun, FGİ Kapı ve Yükleme Teknolojileri eski kapıyı otomatik bir seksiyonel garaj kapısı ile değiştirebilir. FGİ – Novoferm yenileme kapıları, eski kapı boyutlarının çoğuna uyacak şekilde uyarlanmış olduğundan bu işlem çok kısa sürede tamamlanabilir. 

Sosyal Medya

Bizleri yakından takip edebilirsiniz.