FGİ Hızlı Sarmal Kapılar

FGİ hızlı kapılar, yüksek ve güvenle sürülebilen fonksiyonlarıyla beraber malzeme kalitesiyle dikkat çeker. Binalarda ki iç ve dış geçişleri hızlandırarak, kapının sürekli açılıp kapanması nedeniyle oluşan tozu, nemi, gürültü ve görüntü kirliliğini en aza indirir. İşletmelerde hem zaman hem de iş verimini arttırmak için önerilmektedir. Her durma özel köklü çözümleri sayesinde hemen hemen tüm sektörlerde tercih edilmektedir. Örneğin; çeşitli hava akımlarını engelleyici özelliği sayesinde, hafif ve ağır endüstride kullanımına sıkça yer verilmektedir. Gıda endüstrisi, perakende ticareti, otomobil endüstrisi, eczacılık ve kimya endüstrisi, lojistik gibi hızlı geçiş ihtiyacı olan birbirinden farklı birçok sektörde tercih edilmektedir. Hızlı sarmal kapılar uygulaması, çalıştığı kullanım amaçlarına bağlıdır. Her duruma özel olanakları sunuyoruz ve her zaman çözüm odaklı çalışıyoruz.

Güvenli ve verimli bir sistem, iç mekan kapıları

FGİ iç mekan kapıları, binaların iç kısımlarında sizin ihtiyaç duyduğunuz güvenliği ve verimliliği sağlayarak mevcut koşulları en üst düzeyde iyileştiren imkanlar sunmaktadır. iç mekanlarda lojistik performansınızı arttırarak, her durum için uygun çözüm ortamı sunar. Rüzgar direnci, kendi kendini test eden alt emniyet sistemi gibi birçok farklı özelliği ile onlarca yıldan beri tereddüte yer bırakmayacak şekilde kendini kanıtlamıştır, kanıtlamaya devam etmektedir.


Yüksek dayanıklılığı ve geniş bir uygulama yelpazesi ile dış mekan kapıları

FGİ yüksek hızlı dış mekan kapıları rüzgara karşı direnç sağlayarak,  basınç dayanımı, sızdırmazlık özelliği ve yüksek dayanıklılığı sayesinde zamanında uygun çözümler sunarak işinizde her alanda verimlilik sağlamanıza olanak verir. Çok iyi izolasyon ve gürültü azaltma özellikleri ile estetik görünümlere sahip kapılardır.


Çok sağlam yapılarıyla ve enerji tasarrufu ile branda giyotin

FGİ yüksek hızlı branda giyotin, özellikle endüstriyel ve ticari binalarda büyük dış ev iç geçişler için tasarlanmıştır. birbiriyle tam uyumlu bir sistem ile çalışarak uzun ömürlü ve konforlu kullanım sunar.

Daha fazla bilgi almak için hızlı sarmal kapılarımıza göz atabilirsiniz: http://www.fgi.com.tr/urun-kategorisi/hizli-kapi-teknolojileri/

Sosyal Medya

Bizleri yakından takip edebilirsiniz.