Neden FGİ Seksiyonel Kapı Tercih Etmeliyiz?

Endüstriyel kapı olarak da tanımlanan seksiyonel kapılar oldukça geniş kullanım alanına sahiptir. Yüksek kalitesi ve performansıyla kullanıcıları tarafından beğeni almakta ve sıklıkta tercih edilmektedir. Seksiyonel kapılarımızın Türkiye geneline ve MENA bölgesine satış, montaj ve servis hizmetlerini sorunsuz yapmaktayız. İhtiyaca uygun özelliklerde, istenilen ölçü ve renklerde üretilebilmesi seksiyonel kapıların en büyük avantajları arasında yer almaktadır. Uzun garanti süreleri verdiğimiz seksiyonel kapılarımız, bakım ve servis hizmetlerimiz ile birlikte sektörde özel bir konumda yer almaktadır.

Seksiyonel Kapıların Tercih Edilmesinin Sebepleri

Seksiyonel kapılarımız pek çok kapı sistemlerinden farklı bir dizayna sahiptir. Kullanım ve kurulum kolaylığı sunması firmalar, çalışanlar ve müşteriler açısından büyük avantajlar oluşturmaktadır. Özel yaylı sistemle desteklenen dizaynı ve otomatik komut uygulamaları sayesinde yukarı yöne doğru pratik bir şekilde açılabiliyor. Bu bağlamda uygulandığı alanların tamamından faydalanılmasını sağlıyor. Seksiyonel kapı sistemlerimiz ergonomik dizayna sahip olduğundan her alanda emniyetli ve sorunsuz olarak kullanılabilir. Şık ve estetik dizaynı sayesinde kullanıldığı tüm alanlarda, bina ile kusursuz bir şekilde bütünleşebilmektedir. Uluslararası standartlarda üretilen modern kapı sistemlerimiz, aynı zamanda cazip fiyatları ile firmalara maliyet avantajı da sunmaktadır.

Seksiyonel Kapıların Avantajları

Seksiyonel kapılarımızın en önemli avantajlarından biri yüksek teknolojili kapılar olmasıdır. Beklentiler düzeyinde üretilen seksiyonel kapı, avantajları kapsamında bu kapılar sesi ve ısıyı doğrudan koruma özelliğine de sahiptir. Bunun haricinde olumsuz hava şartlarından ve diğer dış etkenlerden alanın güven içerisinde yer almasını sağlıyor. Bu yüzden soğuk hava depolarında da tercih edilen seksiyonel kapılarımız iklim şartlarına bağlı olarak meydana gelen toz, polen gibi dış etkenlerden de ürünlerin korunmasını sağlıyor. 
Seksiyonel kapılarımızın en önemli avantajlarından biri de ergonomik seksiyonel kapı türleri olması yani kolayca taşınabilir ve kurulabilir olmasıdır. Seksiyonel kapılarımızın  kurulum ve söküm işlemleri dakikalar içerisinde gerçekleştirilebiliyor. Bu da işletmelerin zaman açısından da avantajlı olmasını sağlıyor.

Seksiyonel Kapıların Kullanım Alanları

Seksiyonel kapılarımız birçok endüstride kullanılabiliyor. Bu kapıların kullanım alanlarında ayrıca herhangi bir kısıtlama durumu söz konusu değildir. Isı kontrolü, iç alanların kontrol altına alınması, iklim şartlarının olumsuzluklarının engellenmesi, güvenlik olanaklarının en üst düzeye çıkarılması, kullanım kolaylığının sağlanması amacıyla birçok farklı sahalarda kullanılabiliyor. Seksiyonel kapılar daha çok firmalara ait olan depo bölümünde, özel mülklerde, garaj bölümünde, konut alanlarında, otopark sahalarında, üretim ve dağıtım yapılan alanlarda, otomobil galerilerinde, fuar ve gösteri alanlarında, alışveriş merkezlerinde, ofislerde tercih edilmektedir.

Seksiyonel Kapılar Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Seksiyonel kapılarımız özenle kullanıldığı takdirde uzun ömürlü olan kapı sistemleridir. Özenli kullanım ve FGİ periyodik bakım hizmetinin alınması bu kapıların yıllar boyunca kalitesini korumasını sağlamaktadır. Giriş çıkışların kontrol edilmesi, ısı ve ses yalıtımı, nakliyat işlemlerinin pratik bir şekilde gerçekleştirilmesi ve yer aldığı sahanın maksimum performansla hizmet sunması gibi birçok farklı etken kapı tercihlerinde rol alıyor. 
Bu sayede kaliteli, garantili, güvenilir, otomatik ve manüel olarak hizmet sunabiliyor. Seksiyonel kapı sistemleri sıradan kapı sistemlerinden farklı olarak teknolojik gelişmeleri kusursuz bir şekilde takip ediyor. Diğer kapı ve yükleme sistemleri ile entegre çalışan seksiyonel kapılarımız, üretiminde kullanılan hammadde ve boyaların standartlara uygun olması sebebi ile aynı zamanda çevre dostudur. 

Seksiyonel Kapılar Nereden Satın Alınabilir?

Firmamızın kurumsal web sitesinden seksiyonel kapı çeşitlerimizi inceleyebilir, genel merkezimiz ya da bölge satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İhtiyacınıza en uygun renk, malzeme ve ebattaki seksiyonel kapı modellerimiz ile ilgili olarak sizinle iletişime geçerek proje teklifimizi paylaşabiliriz.

Verimlilik, estetik ve güvenliği bir arada sunan seksiyonel kapı sistemlerimizden siz de faydalanabilir, binanızda FGİ seksiyonel kapı konforunu yaşayabilirsiniz.  

Sosyal Medya

Bizleri yakından takip edebilirsiniz.