Neden FGİ Yükleme Rampası Almalısınız?

Yükleme rampaları fabrika, depo, lojistik alanlar için en uygun ürünlerden birisidir. Yükleme rampası fabrika, depo, lojistik gibi alanlar ile araç arasında köprü görevi görmektedir. İş güvenliğini arttırmanın yanı sıra zamandan da tasarruf edilmesine olanak sağlar. 10 tona kadar taşıma kapasitesi bulunan FGİ Kapı ve Yükleme Sistemleri ürünü olan yükleme rampaları Green Solutions kapsamında minimum CO2 salınımı yapar ve bu sayede doğayı korur. Fabrika, depo, lojistik vb. hızlı giriş çıkışın bulunduğu alanlarda birçok farklı açıdan size kazanım sağlayacak yükleme rampaları, FGİ Kapı ve Yükleme Teknolojileri güvencesiyle uzun kullanım ömrü vadetmektedir. 

Hızlı ve pratik çalışma olanağı sunar

FGİ mekanik yükleme rampaları sağladığı maksimum performans ile insan gücü ihtiyacını en az düzeye indirmektedir. Araç ile yükleme yapılacak fabrika, depo vb. alanlar arasında hızlı ve pratik yükleme olanağı ve en az düzeyde insan gücü ihtiyacı, olası bir iş kazasının gerçekleşmesi ihtimalini de minimum düzeye indirecektir.  Özel alüminyum daldırmadan meydana gelen rampa dili bölümü olası kaymaların önüne geçerek tüm yükleme boşaltma işleminin sorunsuz gerçekleşmesini sağlar. Bu özelliklerinin yanı sıra FGİ Kapı ve Yükleme Sistemleri ürünlerinden olan mekanik yükleme rampaları Green Solutions kapsamında minimum CO2 salınımı yapar, doğaya zarar vermez, çevre güvenliği sağlar. 

Sağlam ve dayanıklıdır

FGİ mekanik yükleme rampaları iç ve dış mekan kullanımlarına uygun olacak farklı model ve malzemeler ile tüm beklentilerinizi karşılayacak şekilde üretilmektedir. Kullanılacak alanın şartlarına uygun şekilde seçilen malzemeler ile üretilen mekanik yükleme rampaları bu sayede daha uzun süre kullanım olanağı sağlamaktadır. Mekanik yükleme rampalarımız özellikle paslanma vb. riskler göz önüne alınarak sıcak daldırma galvanizden üretilmektedir. Kullanılan tüm parçalar uygun üretim standart ve sertifikasyonlarında ve uzun ömürlüdür. Fabrika, depo ve lojistik alanlarda uzun yıllar sorunsuz kullanımı garanti etmektedir.

Yükleme rampalarımızı incelemek için: http://www.fgi.com.tr/urun-kategorisi/yukleme-rampalari/

Sosyal Medya

Bizleri yakından takip edebilirsiniz.