FGİ Seksiyonel Kapı Hangi Alanlarda Tercih Edilebilir Ve Hangi İşletmelerde Kullanılabilir?

Endüstriyel kapılar olarak da bilinen seksiyonel kapı modellerimiz birçok farklı sahalarda ve işletmelerde güvenle kullanılabilir. Tekstil firmalarının depolarında, alışveriş merkezlerinin depolarında, eğlence merkezlerinin depolarında, orta ölçekli süper marketlerin depolarında, ecza depolarında, özel sektör firmalarının ve kamu kurumlarına ait depolarda seksiyonel kapı kullanım alanları listesinde yer alıyor. 
Uluslararası kalite standartlarından üretilen seksiyonel kapılarımız en çok tercih edilen kapı sistemlerimizdir. Yüksek kalite ve dayanıklılığa sahip olan seksiyonel kapı modelleri işletmelerin sorunsuz bir şekilde kapı sistemlerimizden faydalanmasını sağlıyor.

Seksiyonel Kapılarımızın Özellikleri

Türkiye’nin en gözde seksiyonel kapı üretim firması olarak bu kapı modellerimizin eşsiz özelliklere sahip olduğunu belirtebiliriz. Seksiyonel kapılarımız ergonomik dizayna sahiptir. Bu bakımdan da taşınması, kurulumu, sökümü oldukça kolaydır. Kapılarımız en kolay uygulanabilen yüksek teknolojiye sahip olan kapı modelleridir. Garanti süreci kapsamında yer aldığı dönemler boyunca uzman kadromuz tarafından ücretsiz kurulumu, bakımı ve sökümü gerçekleştiriliyor. 

Bu kapsamda müşterilerimizin zaman ve mali kayıp yaşaması söz konusu değildir. Seksiyonel kapılarımız tamamen çelik malzemeden üretildiğinden uzun yıllar sonrasında dahi paslanması ve deforme olması söz konusu değildir.

Otomatik Seksiyonel KapıManüel Seksiyonel Kapı Mı Edilmelidir?

İşletmemizden dilediğiniz özelliklere sahip olan otomatik ve manuel seksiyonel kapı modelleri tercih edebilirsiniz. Otomatik seksiyonel kapılarımız, yüksek teknolojiye sahip olan, kaliteli, güvenilir, uzaktan kumandalı sistem üzerinden kontrol edilen kapı modellerimizdir. Bu kapsamda bu kapı türlerimiz manuel seksiyonel kapı modellerimize oranla daha çok tercih ediliyor. Manuel kapı modellerimiz ise, isminden de anlaşılacağı üzere doğrudan personel eli üzerinden açılıp kapanabilen endüstri kapı çeşitlerimizdir. 
Bu kapı türlerimiz otomatik modellere oranla daha sade bir işleyişe sahiptir. Doğrudan personel müdahalesi üzerinden işlev gördüğünden yakın temasta bulunulmasını gerektiriyor. Manuel seksiyonel kapı modellerimiz özellikle küçük ve orta düzeyli fabrikalar tarafından tercih ediliyor. Özellikle tekstil fabrikalarında manuel seksiyonel kapı modellerimize rastlayabilirsiniz.

Sosyal Medya

Bizleri yakından takip edebilirsiniz.