FGİ Seksiyonel Kapı Nedir? Nasıl Çalışır?

En İyi Endüstriyel Kapı

Poliüretandan üretilmiş sandviç panellerden oluşan sağlam gövdeye sahip seksiyonel kapılar yangınlara, kuvvetli rüzgara, parmak sıkışmalarına karşı güvenlik önlemlerine sahiptir. Sürtünme ve darbeden etkilenmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Maksimum güvenlik ve kullanım sağlayarak fabrikalar, depolar, hangarlar, istasyonlar vb. endüstriyel sektörler için ideal çözümler sunmaktadır. 

Seksiyonel Kapı Panel Seksiyonları

Seksiyonel kapılar, panel seksiyonlarından oluşan endüstriyel sistemlerdir. Seksiyonlar, yan duvarlara ve tavana monte edilerek yönlendirici kolların vasıtasıyla hareket eder. 

Seksiyonel Kapılarda Maksimum Güvenlik ve Sızdırmazlık

Dört bir tarafı kauçuk filtreler ile donatılmış seksiyonel kapılar oldukça sağlam ve sızdırmazdırlar. Otomasyon sistemi ile hareket ederler. Seksiyonel kapılarda kapı kapanırken kapının zarar görmemesini sağlayan bir emniyet sistemi vardır. Bunun yanı sıra seksiyonel kapılar yaylı ve halatlı kullanımlara da sahiptirler. Yapılan işlemlerin tümü, seksiyonel kapılarda maksimum seviyede güvenlik sağlar. Düzenli bakım yapıldığı takdirde uzun süre kullanıma uygundurlar.

Seksiyonel Kapı Ücretleri

Seksiyonel Kapılar, genelde fabrika kapısı olarak kullanıldığı ve büyük ebatlarda uygulandığı için maliyet etkin çözümler çok önemlidir. Seksiyonel kapılar m2 üzerinden fiyatlandırılmaz, efektif ölçüler üzerinden hesaplanır.

Seksiyonel Kapılarda Garaj Kapısı

Tavanın altında yerleştirilmiş seksiyonel garaj kapılar dikey açılarak yer tasarrufu sağlar. Bu konstrüksiyon sayesinde garaj içinde ve garaj önünde maksimum yer sağlanmaktadır. Seksiyonel garaj kapıları, her garaj açıklığına takılabilir. Ayrıca tüm dört tarafında uzun ömürlü elastik ve dış hava koşullarına dayanıklı contalarla en iyi şekilde yalıtılmıştır. FGİ satış
sonrası desteği adına garanti verebilecek bir firmadır. http://www.fgi.com.tr/urun-kategorisi/seksiyonel-garaj-kapisi/

Sosyal Medya

Bizleri yakından takip edebilirsiniz.