Fgi Hızlı Sarmal Kapılar

Gıda maddelerinin, ecza ve kimya ürünlerinin uzun yıllar saklanabilmesi için soğuk hava depolarına ihtiyaç vardır. Soğuk hava depoları işletme kapasitesine göre farklı büyüklüklerde imal edilirler. Tüm gıda maddeleri eczacılık ve kimya ürünleri türüne göre değişiklik gösterir. Her birinin farklı, soğuk depolama teknikleri vardır. Ürünlerin ilk günkü tazeliğinde kalması ve nemlenmemesi için; temiz ortamlarda, kuru ve doğru yerlerde muhafaza edilmesi gerekir. Özellikle bu tür mekanlarda yükleme ve boşaltma esnasında ki geçen süre çok önemlidir. Çünkü soğuk hava depolarının kapısı açıldıktan sonra iç mekana ne kadar hava girdiği, kapının ne kadar süre açık kaldığı, ısının ne kadar değişkenlik gösterdiği çok önemlidir. Herhangi bir hava değişiminde içeride bulunan ürünlerin kimyasında değişiklik olabilir ve bu durum uzun süre muhafaza edilmesini engeller.

Her gıda ürününün, ecza ve kimya maddelerinin kendine has depolama sıcaklığı olduğu için FGİ Hızlı Sarmal Kapılar, hava akışı harekete geçmeden önce kapanmış olur. Bu sayede ortam sıcaklığı sabitlenir ve enerji kaybı önlenir. Yüksek ve güvenle sürdürülebilen fonksiyonlarıyla beraber dikkat çeken Hızlı Sarmal Kapılar;  binalardaki iç ve dış geçişleri hızlandırır, ayrıca soğuk hava depoları gıda maddelerini, eczacılık ve kimya ürünlerini barındırmasından dolayı, hijyenik bir ortam olması son derece önemli bir olgudur. FGİ Hızlı Sarmal Kapılar; hızlı açılıp kapanmasından dolayı dışardan hava girişini engellediği gibi gözle görülmeyen bakterilerinde içeri girmesini yüksek oranda engeller. He anlamda güvenilir ve kullanışlı olduğu gibi ekonomi konusunda da birikimi sizlere sunar ve fazla enerji kaybını engeller.

Her sektöre ve alana uygun ayrıcalıkları ile FGİ Hızlı Sarmal Kapılar, fabrikanız için uygun çözümler üretir. İç ve dış mekanda trafik akışını hızlandırmak, iç mekanın ısısını korumak ve enerji tasarrufunu sağlamak için her zaman ideal ve aranan özellikler bulunmaktadır.

Sosyal Medya

Bizleri yakından takip edebilirsiniz.